Szkicujemy naturę - warsztaty rysunku dla dzieci

27/04/2024, godz. 12:00
Filia Nr 63

Biblioteka TUVIM ul. Tuwima 46

Kategoria: warsztaty

Zapraszamy na warsztaty z rysunku dla dzieci. Podobnie jak adresowany dla osób dorosłych cykl SZKICUJEMY NAUTRĘ, również i te zajęcia inspirowane będą światem przyrody. Podczas warsztatów Ty i twoje dziecko zainspirujecie się przyrodą i sztuką, obserwując i rysując oraz malując fragmenty natury takie jak zwierzęta, drzewa, ptaki i rośliny.

Warsztaty poprowadzi Michał Czuba - absolwent Akademii Sztuki Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, artysta malarz, który w swoich pracach wydobywa piękno i urok natury. Jak sam mówi: "Tylko to co mnie zachwyca". Jego pracę emanują unikatowością, koncentrując się na cyklu życia przyrody i zjawiskach w niej występujących.

Zapisy na wydarzenie przez nasz numer tel. 574-410-063, e-mail: filia_63@biblioteka.lodz.pl

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń otwartych w Bibliotece Miejskiej w Łodzi.

Regulamin-wydarzen-otwartych-w-Bibliotece-Miejskiej-w-Lodzi.pdf