23.000 ebooków dostępnych za darmo!

14/06/2018

Od wakacji wszyscy czytelnicy Biblioteki Miejskiej w Łodzi mogą wypożyczać książki elektroniczne, wybierając spośród 23 000 tytułów dostępnych za darmo i o każdej porze dnia i nocy. Katalog ebooków jest stale uzupełniany, bo 90% nowości wydawniczych publikuje się równocześnie w wersji drukowanej i elektronicznej. Aby czytać ebooki w dniu premiery książki, wystarczy posiadać aktualną kartę biblioteczną, zgłosić się do bibliotekarza po kod i zalogować do podstrony BMwŁ w serwisie Legimi (www.legimi.pl/bmwl). Od tego momentu mamy dostęp do tysięcy książek. Po miesiącu odbieramy w bibliotece kolejny kod i znowu możemy czytać bez ograniczeń.

 

„Lekka” literatura dla każdego

Nie musimy się już martwić, czy uda nam się spakować wszystkie książki, które chcemy przeczytać na urlopie, bo w każdej chwili i w każdym miejscu możemy czytać ebooki, korzystając z czytnika, tabletu, smartfona lub komputera. Biblioteka umożliwia poszczególnym czytelnikom korzystanie z  Legimi przy użyciu dwóch urządzeń, dlatego jednego konta mogą używać jednocześnie dwie osoby.

Wszystkich niezbędnych informacji, włącznie z instruktażem uruchamiania konta w serwisie Legimi, udzielą pracownicy filii BMwŁ. Ebooki można wypożyczać od 21 czerwca. Zapraszamy do bibliotek!

Powrót