Bezpieczni w bibliotece

11/05/2020

Pytacie, jak będą funkcjonować biblioteki w czasie pandemii.

Odpowiadamy: bezpiecznie!

Właśnie dlatego zalecamy Wam wcześniejsze zamawianie książek przez katalog online lub mailowo. Możecie też zadzwonić do filii, z której chcecie wypożyczyć zbiory. Wracają limity wypożyczeń i zamówień sprzed zawieszenia funkcjonowania biblioteki, czyli 5 książek w jednej filii i max 15 książek we wszystkich razem.

Po zamówieniu dostaniecie mail z informacją, że czeka na Was gotowy pakiet z zamówieniem (albo informacje na temat terminu odbioru książek podczas rozmowy telefonicznej). Stanie się to nie później niż w ciągu 2 dni roboczych.

Kody Legimi można odebrać w jednej z otwartych filii osobiście lub poprzez email.

A biblioteki będą otwarte od poniedziałku do piątku od 8 do 20 z przerwą techniczną między 13.30 a 14.