Biblioteka jest otwarta

22/03/2021

W związku z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów biblioteki pozostają otwarte.

Wszystkie filie działają w oparciu o obecne zasady reżimu sanitarnego: obowiązkowe maseczki,  dezynfekcję rąk oraz limit osób - 1 osoba na 15 m2. Aktualne godziny pracy poszczególnych filii znajdziecie w zakładce Znajdź filię.

Jednocześnie informujemy, że cały czas monitorujemy sytuację i będziemy reagować na bieżąco.  W przypadku wzrostu zakażeń, możliwe jest tymczasowe zamknięcie lub ograniczenie działalności filii, dlatego warto śledzić naszą stronę oraz profil na Facebooku. W razie zmian niezwłocznie o nich poinformujemy.

W ramach bezkontaktowych wypożyczeń do dyspozycji pozostaje Szuflandia - wypożyczalnia 24/7 zlokalizowana na rynku Manufaktury, aby z niej skorzystać wystarczy posiadać kartę biblioteczną - Fiszkę.

Cały czas oferujemy także darmowe kody Legimi na e-booki, o szczegóły pytajcie naszych bibliotekarzy.