Biblioteka Miejska w Centrum Nowa Górna

08/09/2022

W ramach współpracy, którą nawiązaliśmy z Centrum Nowa Górna zapraszamy na spotkanie z książkami w nieco innej przestrzeni.

W sobotę, 10 września, w godzinach 11.00-15.00 zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie, na którym nie zabraknie dobrych lektur.

W centrum handlowym Nowa Górna (ul. Kolumny 6/36) czekać na Was będzie specjalne stoisko biblioteczne, na którym będziecie mogli zapisać się do biblioteki, ale także nieodpłatnie wypożyczyć książki i poznać nowości, które zawładną Waszą wyobraźnią.

Oprócz tego w trakcie akcji, osoby, które zawitają na stoisko, będą mogły odebrać drobne upominki. Będzie można także otrzymać bezpłatnych kody do Legimi i Empik Go.

Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci. W trakcie spotkania z Biblioteką Miejską zorganizowane zostają warsztaty tworzenia kolorowych zakładek. Do wspólnej zabawy, która ma zachęcić do kreatywności, ale także sięgania po książki, będzie mógł wziąć udział każdy.