Biblioteka w plenerze

27/06/2023

Zapraszamy na akcję „Biblioteka w plenerze”.

W wakacje Biblioteka Miejska wychodzi na zewnątrz. W okresie letnim mamy dla łodzian nowa formułę spędzania czasu z biblioteką, wychodzimy na zewnątrz, w plener. W każdy wakacyjny piątek i sobotę będzie można spotkać Bibliotekę w łódzkich parkach, terenach zielonych czyli wszędzie tam, gdzie łodzianie lubią spędzać wolny czas.

Na 10 wakacyjnych weekendów przygotowaliśmy 83 wydarzenia w 36 lokalizacjach, w różnych częściach miasta.

W wakacje chętniej spędzamy czas na świeżym powietrzu i właśnie w takiej formie przygotowaliśmy dla czytelników wiele zajęć. „Pod chmurką” odbędą się spotkania dyskusyjne, zajęcia plastyczne, wspólne czytanie na trawie, zajęcia edukacyjno-kreatywne, zabawy, spacery i wiele innych wydarzeń, na które zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Będą się one odbywały w łódzkich parkach, terenach zielonych, na placach zabaw, na skwerach i w ogródkach bibliotecznych, w każdy wakacyjny piątek i sobotę. Punkty będą widoczne i oznakowane. Łatwo będzie nas znaleźć.

„Biblioteka w plenerzerusza 30 czerwca.

Zachęcamy do śledzenie naszych mediów społecznościowych i zakładki wydarzenia na stronie www. Tam na bieżąco znajdziecie informacje o weekendowych wydarzeniach.

W pierwszy weekend zapraszamy do: