Biblioteka zamknięta do odwołania

26/03/2021

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju oraz w trosce o zdrowie naszych pracowników oraz czytelników, Biblioteka Miejska w Łodzi zamyka tymczasowo wszystkie filie.

Od 31 marca do odwołania wszystkie filie zostaną zamknięte dla czytelników. Biblioteka nie będzie realizowała w tym czasie żadnych usług.

Wypożyczone książki podlegają automatycznemu przedłużeniu, a naliczanie kary za przetrzymanie książek zostaje wstrzymane do ponownego momentu otwarcia Biblioteki.

Zachęcamy do pobierania kodów Legimi na darmowe e-booki i zrobienia zapasów książkowych, obecne limity wypożyczeń to 10 pozycji z jednej filii oraz 15 egzemplarzy na jednym koncie.

W ramach bezkontaktowych wypożyczeń do dyspozycji czytelników pozostaje Szuflandia - wypożyczalnia 24/7 zlokalizowana na rynku Manufaktury, aby z niej skorzystać wystarczy posiadać kartę biblioteczną - Fiszkę.

 

Dbajcie o siebie i innych! Do zobaczenia już niebawem.

 

Jak uzyskać kod do Legimi w czasie zamknięcia Biblioteki?

Wystarczy wysłać e-mail na adres legimi@biblioteka.lodz.pl, w temacie wiadomości wpisując LEGIMI 2021, a w treści podać imię, nazwisko posiadacza karty oraz numer karty bibliotecznej.

Uwaga! Zgłoszeń prosimy dokonywać z maila, który został podany przy rejestracji konta.

 

Powrót