Biblioteka tymczasowo zamknięta

05/11/2020

W związku z decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego dotyczącego działalności instytucji kultury w trakcie pandemii, filie Biblioteki Miejskiej w Łodzi od soboty (7 listopada) będą zamknięte dla użytkowników.

Zawieszamy działalność biblioteki do odwołania. Pamiętajcie jednak, że cały czas możecie korzystać z naszej samoobsługowej wypożyczalni – Szuflandia jest czynna całą dobę, siedem dni w tygodniu – postaramy się, aby zawsze czekały tam na Was ciekawe tytuły.

Zachęcamy także do korzystania z darmowych zasobów biblioteki cyfrowej Polona i biblioteki cyfrowej Wolne lektury.

Kary za nieoddane w terminie książki w czasie zamknięcia filii nie będą naliczane, a terminy zwrotu książek zostaną automatycznie przedłużone. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, kontakty do wszystkich filii znajdziecie w zakładce Znajdź filię.

Dbajcie o siebie i swoich bliskich!

Śledźcie nasz profil na Facebooku, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami >> https://www.facebook.com/BibliotekaMiejskawLodzi