Budżet Obywatelski 2023/2024

29/09/2023

Wiemy doskonale, że pokochaliście naszą ofertę bezpłatnego dostępów do ebooków i audiobooków! Mamy także świadomość, jak bardzo cieszą Was nowości wydawnicze, które pojawiała się co roku w naszych bibliotekach.

Dlatego ogłaszamy pełna mobilizację w kolejnej XI edycji Budżetu Obywatelskiego, który startuje już 2 października!

W tym roku dla BMwŁ zgłoszony jest jeden projekt.

Numer L009: Zakup nowości wydawniczych i bezpłatny dostęp do ebooków i audiobooków dla mieszkańców Łodzi w Filiach Biblioteki Miejskiej w Łodzi.

Głosowanie trwa od 2 do 31 października:

2 - 16 października, bezpośrednie głosowanie na kartach papierowych w jednym punkcie znajdującym się w Biurze Aktywności Miejskiej UMŁ, ul. Tuwima 10;

2 - 31 października, głosowanie za pomocą systemu elektronicznego znajdującego się pod linkiem: budzetobywatelski.uml.lodz.pl

Jeżeli nie macie dostępu do Internetu w domu możecie zagłosować elektronicznie we wszystkich filiach Biblioteki Miejskiej w Łodzi, w godzinach otwarcia placówek, dostępnym tutaj.

Każdy mieszkaniec może zagłosować na projekt ponadosiedlowy tylko raz wybierając maksymalnie pięć projektów.

Wszystkie informacje o głosowaniu znajdziecie na stronie: https://uml.lodz.pl/budzet-obywatelski/lbo-20232024/glosowanie/