Jak działają kody Legimi?

04/06/2021

Kody Legimi na darmowe e-booki możecie odbierać w dowolnej filii - osobiście lub mailowo (jeśli przy zapisie podaliście adres mailowy do korespondencji).

Jak wykorzystać kody Legimi?

1. Wejdź na stronę www.legimi.pl/bmwl. Przeczytaj informacje z sekcji „Najczęściej zadawane pytania”.
  2. Wpisz kod otrzymany od BMwŁ.
  3. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi w Google Play (Android) lub z Apple Store (iOS) albo z Microsoft Store (Windows Phone).
  4. Zaloguj się w aplikacji i czytaj!

Lista urządzeń, które obsługują usługę Legimi jest dostępna na stronie www.legimi.pl/bmwl.

W przypadku problemów z funkcjonowaniem usługi zachęcamy do kontaktu z filią Biblioteki Miejskiej w Łodzi.

Przypominamy, że z usługi mogą korzystać wyłącznie zarejestrowani użytkownicy Biblioteki Miejskiej w Łodzi. Każdy czytelnik może otrzymać jeden kod w miesiącu, który będzie ważny przez 30 dni. Dopiero po wykorzystaniu raz otrzymanego kodu można korzystać z następnego. Kod nie zostanie wydany jeśli konto czytelnicze będzie obciążone zaległościami.

Karę za przetrzymanie książek można uregulować, dokonując przelewu na konto Pekao S.A. II O/Łódź 30 1240 3028 1111 0000 2822 1944 (w tytule prosimy dopisać numer lub nazwę filii, w której została naliczona kara).