Legimi jak boomerang!

24/01/2022

Wiemy, że Wy i Wasze czytniki na to czekaliście. Darmowe e-booki wracają!
I to ze wspaniałym gratisem! Testowo uruchamiamy dla Was możliwość odsłuchiwania audiobooków!
Skaczemy do góry, suszymy zęby w uśmiechu, a Wy jak bardzo cieszycie się z powrotu Legimi?

Jak działa Legimi?

Czytelnik otrzymuje 1 kod miesięcznie. Ważne, aby kod aktywować nie później niż ostatniego dnia miesiąca, w którym się go otrzymało – w przeciwnym wypadku straci ważność. Aktywowany kod zapewnia dostęp do Legimi przez 30 dni. Dopiero po wykorzystaniu raz otrzymanego kodu można korzystać z następnego. Kody są wydawane WYŁĄCZNIE zarejestrowanym czytelnikom*. Czytelnicy, którzy mają kary za przetrzymanie książek, otrzymają kod po ich uregulowaniu**.

Jak uzyskać kod do Legimi?

Odbierz kod osobiście w dowolnej filii lub wyślij e-mail o temacie KOD LEGIMI na adres jednej z filii, w treści wiadomości wpisz swoje imię, nazwisko i numer karty bibliotecznej. Zgłoszeń prosimy dokonywać z maila, który został podany przy rejestracji konta.

Jak korzystać z Legimi?

1. Zarejestruj się na Legimi, wchodząc na stronę www.legimi.pl/konto/zarejestruj/.
  2. Wejdź na stronę www.legimi.pl/bmwl. Przeczytaj informacje z sekcji „Najczęściej zadawane pytania”.
  3. Wpisz kod otrzymany od BMwŁ.
  4. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi w Google Play (Android); z Apple Store (iOS) lub z Microsoft Store (Windows Phone).
  5. Zaloguj się w aplikacji i czytaj lub słuchaj czytanych przez innych książek***!

Co jeśli nie masz Fiszki – czyli nie jesteś czytelnikiem BMwŁ?

Przyjdź do jednej z naszych filii, pokaż dowód tożsamości i wypełnij deklarację. Fiszkę dostaniesz na miejscu.

W przypadku problemów z funkcjonowaniem usługi prosimy o kontakt pod adresem legimi@biblioteka.lodz.pl.

*Przypominamy, że BMwŁ udostępnia kody do Legimi wyłącznie mieszkańcom Łodzi.

**Karę można uregulować, dokonując przelewu na konto Pekao S.A. II O/Łódź 30 1240 3028 1111 0000 2822 1944 (w tytule prosimy dopisać numer lub nazwę filii, w której została naliczona kara).

***Audiobooków możesz słuchać wyłącznie na urządzeniach posiadających możliwość odtwarzania dźwięku. Opcja audiobooka dostępna jest tylko przy wybranych tytułach. Rozpoznasz ją po ikonce słuchawek na tle okładki książki dostępnej w pakiecie.