Kolekcja książek elektronicznych EBSCO

31/10/2018

Od dzisiaj możecie korzystać z ponad 45.000 ebooków z kolekcji EBSCO! Wybierajcie spośród tytułów anglojęzycznych, francuskich, niemieckich i innych! W bazie EBSCO znajdziecie także książki obcojęzyczne przygotowane dla czytelników posiadających znajomość języka na różnych poziomach zaawansowania. Jeśli szukacie literatury pięknej albo potrzebujecie przygotować się na zajęcia, napisać esej na zaliczenie lub po prostu szukacie książek z konkretnej dziedziny wiedzy – jesteście w dobrym miejscu!
Do końca grudnia korzystamy z dostępu testowego. Od stycznia uruchamiamy całoroczny abonament na ebooki z EBSCO, co oznacza, że przez 12 miesięcy możecie czytać, nie obawiając się o wyczerpanie limitu stron!


Jak zacząć?
1. Wejdź na stronę (używając komputera, smartfona lub czytnika): https://search.ebscohost.com/Login.aspx
2. Zaloguj się, podając nazwę użytkownika i hasło, które otrzymasz w swojej filii bibliotecznej.


Używając smartfona, możesz czytać, korzystając z przeglądarki lub zainstalować aplikację Bluefire Reader (na IOS, Androidzie lub Kindle Fire).
Możesz także ściągać ebooki na komputer. Przeglądając kolekcję książek EBSCO, wybierz książkę, którą chcesz pobrać, a następnie kliknij w link Download (Offline). Jednorazowo możesz pobrać plik zawierający 100 stron. Jeśli książka jest dłuższa, musisz ją pobierać w częściach (każda zawierająca maksymalnie 100 stron).

 

 

 

 

Powrót