Gra miejska: jest już pierwszy zwycięzca!

16/02/2021

Mamy zwycięzcę pierwszego etapu gry miejskiej "Gdzie oni są? Reporterskie poszukiwania sławnych łodzian"!


Pierwszy etap gry miejskiej na smartfony stworzonej przez naszych bibliotekarzy za nami! Uczestnicy mieli miesiąc na odwiedzenie wszystkich punktów na mapie i mimo niskich temperatur i niesprzyjającej pogody, nie dali za wygraną i osiągnęli naprawdę imponujące wyniki.


Na pierwszym miejscu znalazł się użytkownik Oklahoma z maksymalną ilością - 307 punktów, zdobytych w ciągu 11 dni, 6 godzin, 59 minut i 22 sekund gry! 

 


Gratulujemy także użytkownikowi Petrus, który również zdobył maksymalną ilość punktów, jednak w nieco dłuższym czasie: 12 dni, 15 godzin, 52 minut i 6 sekund i zajął tym samym drugie miejsce.

Na trzecim miejscu użytkownik o nicku Magdalena Sobierajska z 293 punktami zdobytymi w 8 dni, 21 godzin, 36 minut i 1 sekundę! 

W sprawie odbioru nagród ufundowanych przez naszych partnerów :) : Teatr Lalek ARLEKIN im. Henryka Ryla w Łodzi, Teatr PINOKIO w Łodzi, Dom Literatury w Łodzi, Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego i Księgarnię Ossolineum w Łodzi, skontaktujemy się bezpośrednio z uczestnikami.


Wszystkim graczom gratulujemy! Przypominamy, że gra "Gdzie oni są? Reporterskie poszukiwania sławnych łodzian" trwa do 10 kwietnia, więc macie jeszcze czas by powalczyć o nagrody! Więcej szczegółów w regulaminie.

 

Jeśli chcesz wejść do gry, wcielić się w postać reportera i znaleźć informacje na temat sławnych łodzian wystarczy kliknąć w poniższy link: https://play.geotropiciel.pl/trasa/biblioteki-lodz


Jeśli na telefonie nie masz jeszcze zainstalowanej aplikacji Tropiciel, link przekieruje Cię do odpowiedniego miejsca, które umożliwi pobranie aplikacji, a po instalacji uruchomi grę. Jeżeli w telefonie masz już zainstalowaną aplikację Tropiciel, nic prostszego - link automatycznie otworzy grę.
Powodzenia!


Gra powstała w trakcie warsztatów "Gamifikowanie wydarzeń kulturalnych i literatury pięknej na smartfonach – praktyczne sposoby przyciągnięcia do biblioteki młodych mieszkańców" zorganizowanych w ramach projektu Bibliotekarz kompetentny animator życia społeczno-kulturalnego, dofinansowanego kwotą 28 tys. z programu Partnerstwo dla Książki ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Powrót