Jak zdobyć kod do audiobooków i ebooków?

26/02/2024

Zbliża się nowy miesiąc, w bibliotece pojawia się nowa pula kodów do Empik Go. Od marca kody do Empik GO będzie można uzyskać tylko przez maila.

Z adresu mailowego, który jest podłączony do konta bibliotecznego należy wysłać wiadomość na adres: kod@biblioteka.lodz.pl. W treści której należy podać imię i nazwisko właściciela fiszki, a także numer fiszki bibliotecznej. Na jedną wiadomość przypada jeden kod. Osoba wysyłająca swoje zgłoszenie nie może mieć na swoim koncie żadnych zaległości wobec biblioteki.

Przy okazji przypominamy, że maila i dane osobowe można zaktualizować w dowolnej filii.

Liczba kodów jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są od 1 roboczego dnia miesiąca od godz. 8:00. Uwaga! Maile wysłane przed tą datą oraz z adresów, których nie ma w systemie bibliotecznym, nie będą brane pod uwagę.

Odpowiedź będzie wysłana w ciągu dwóch dni roboczych od momentu odebrania wiadomości.

Ten sposób dystrybucji kodów będzie obowiązywał w kolejnych miesiącach, od pierwszego roboczego dnia miesiąca.

W bibliotece dostępne są także kody do Legimi, które możecie odebrać osobiście lub poprzez maila filii bibliotecznej. Po kolejne kody można się zgłaszać po 30 dniach od dnia odebrania poprzedniego kodu.