Kolejni zwycięzcy w grze miejskiej

11/03/2021

Kolejny etap gry miejskiej "Gdzie oni są? Reporterskie poszukiwania sławnych łodzian" za nami! Publikujemy ranking najlepszych graczy.

To już drugi etap gry miejskiej na smartfony stworzonej przez naszych bibliotekarzy, kto tym razem okazał się najlepszy i zostawił konkurencję daleko w tyle?

Na pierwszym miejscu rankingu w drugim etapie gry, który przypada na okres 11.02-10.03.2021, znalazł się użytkownik pani_ka z maksymalną ilością - 307 punktów, zdobytych w ciągu 5 godzin, 12 minut i 7 sekund gry! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i gratulujemy!

Drugie miejsce należy do Karoliny Bacela-Spychalskiej, użytkownik zdobył 307 punktów, a jego czas gry to 38 dni, 21 godzin, 55 minut i 54 sekundy.

Nieco niżej, ale także na podium w drugim etapie gry jest użytkownik magda_kalska, który również zdobył maksymalną ilość punktów, jednak w nieco dłuższym czasie: 41 dni, 20 godzin, 15 minut i 26 sekund.

W sprawie odbioru nagród ufundowanych przez naszych partnerów :) : Teatr Lalek ARLEKIN im. Henryka Ryla w Łodzi, Teatr PINOKIO w Łodzi, Dom Literatury w Łodzi, Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego i Księgarnię Ossolineum w Łodzi, skontaktujemy się bezpośrednio z uczestnikami.

 

Wszystkim graczom gratulujemy! Przypominamy, że gra "Gdzie oni są? Reporterskie poszukiwania sławnych łodzian" trwa do 10 kwietnia, więc macie jeszcze czas by powalczyć o nagrody! Więcej szczegółów w regulaminie

Jeśli chcesz wejść do gry, wcielić się w postać reportera i znaleźć informacje na temat sławnych łodzian wystarczy kliknąć w poniższy link: https://play.geotropiciel.pl/trasa/biblioteki-lodz

Jeśli na telefonie nie masz jeszcze zainstalowanej aplikacji Tropiciel, link przekieruje Cię do odpowiedniego miejsca, które umożliwi pobranie aplikacji, a po instalacji uruchomi grę. Jeżeli w telefonie masz już zainstalowaną aplikację Tropiciel, nic prostszego - link automatycznie otworzy grę.

Powodzenia!

Gra powstała w trakcie warsztatów "Gamifikowanie wydarzeń kulturalnych i literatury pięknej na smartfonach – praktyczne sposoby przyciągnięcia do biblioteki młodych mieszkańców" zorganizowanych w ramach projektu Bibliotekarz kompetentny animator życia społeczno-kulturalnego, dofinansowanego kwotą 28 tys. z programu Partnerstwo dla Książki ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Powrót