Konferencja Porozmawiajmy o bibliotekach edycja II

29/03/2024

Rezerwujcie terminy! Przed nami II edycja Porozmawiajmy o bibliotekach.

Ubiegłoroczna konferencja „Praktyczne aspekty zarządzania strategicznego w bibliotekach. Zarządzanie zmianą” spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem i wiemy, iż oczekujecie na jej kontynuację.  Już dziś zapraszamy do udziału w jej drugiej edycji.

Wraz z Biblioteką Narodową zapraszamy w dniach 10-11 października 2024 r. do Łodzi.

Będziemy kontynuować nasze rozmowy o bibliotekach, a także zachęcamy do zgłaszania tematów, które są ważne i interesujące dla Państwa.

Zeszłoroczne dyskusje wzbudziły duże zainteresowanie i teraz także chcemy skoncentrować się na specyfice zarządzania strategicznego i jego praktycznych aspektach w bibliotekach publicznych, w małych i dużych miastach, komercjalizacji usług w bibliotekach.

Zapraszamy do wspólnego budowania programu. Zgłaszajcie swoje propozycje.

Propozycje tematów na konferencję prosimy zgłaszać do 31 marca 2024r., na adres: dorota.tarnowska@biblioteka.lodz.pl

PARTNERZY KONFERENCJI

Biblioteka Elbląska  im. C. Norwida