Konkurs dla fanów Harry'ego Pottera!

14/11/2022

MAGIA W CZTERECH KOLORACH, czyli konkurs czytelniczy dla potteromaniaków!

Jeśli wiesz, co to quidditch, nieobca ci Tiara Przydziału, a podstawowe zaklęcia masz opanowane, to ten konkurs jest dla ciebie!

Zadaniem uczestników konkursu będzie udzielenie pisemnych odpowiedzi na pytania zawarte w teście.

WARUNKI UCZESTNICTWA

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów IV – VI klasy Szkoły Podstawowej, którzy są czytelnikami Biblioteki Miejskiej w Łodzi.
    2. Aby wziąć udział w konkursie, należy przeczytać następującą książkę:
    J. K. Rowling, „Harry Potter i kamień filozoficzny”.
    3. Termin zgłoszenia udziału w konkursie upływa 30 listopada 2022 r. Zgłoszenia można dokonać osobiście w Filii BMwŁ nr 35 ("Ferment") przy ul. Wróblewskiego 67.
    Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszeniowej.
    4. Ilość miejsc w konkursie jest ograniczona do 50 osób, a o udziale w nim decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółów dowiecie się od Skrzata Makówki, na miejscu w filii "Ferment" lub pod nr. tel. 571 553 035.
Zapisy zaczynają się 28.10.

Regulamin do pobrania tutaj:
shorturl.at/JQ578
Załącznik nr 1 "Karta zgłoszeniowa" do pobrania tutaj (można wypełnić w bibliotece):
shorturl.at/ekxK7