Konkurs „Świąteczna lektura przy kawie”

10/12/2020

Zapraszamy do udziału w aromatycznym konkursie! Do wygrania są  kawowe nagrody ufundowane przez Przyjaciół Kawy.

Co zrobić żeby wziąć udział w konkursie?

1. Wejść na profil Biblioteki Odyseja na Facebooku - znajdziecie go pod tym linkiem https://www.facebook.com/Biblioteka-Odyseja-126139135974592, będzie nam miło jeśli przy okazji polubicie fanpage
  2. Umieścić w komentarzu pod postem konkursowym zdjęcie przedstawiające „Świąteczną lekturę przy kawie”
  3. Udostępnić post konkursowy na swoim profilu tak, aby był publicznie widoczny;
  4. Zachęcić do udziału w konkursie co najmniej dwóch swoich znajomych, poprzez oznaczenie ich w komentarzu.

Na zdjęcia czekamy do 27 grudnia godz. 23:59. Spośród nadesłanych zdjęć rozlosujemy nagrody ufundowane przez Przyjaciół Kawy.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w poniedziałek 28 grudnia na naszej stronie. Nagrody będziecie mogli odebrać w Bibliotece Odyseja przy ul. Wschodniej 42.

Regulamin-Konkursu-Swiateczna-Lektura-przy-kawie_10_12.pdf