Ogłaszamy zwycięzców gry miejskiej!

12/04/2021

Znamy najlepszych graczy w grze miejskiej "Gdzie oni są? Reporterskie poszukiwania sławnych łodzian".

Kolejny, ostatni już etap gry miejskiej "Gdzie oni są? Reporterskie poszukiwania sławnych łodzian" za nami! Kto zdobył największą ilość punktów w najkrótszym czasie i ile wynosi rekord?

Do rywalizacji stanęło ponad 200 zespołów, które w trakcie trwania gry zdobyły łącznie 3415 punktów! Łączny czas jaki gracze potrzebowali na naszą zabawę to ponad 8800 godzin!

Dzięki grze bliżej poznaliście filie Biblioteki Miejskiej w Łodzi, w pierwszej piątce najczęściej odwiedzanych punktów znalazły się: Biblioteka Tuvim, Biblioteka Otwarta, Biblioteka Rozgrywka, Biblioteka Gdańska oraz Szuflandia.

Zwycięzcy - III etapy gry

Na pierwszym miejscu rankingu w trzecim etapie gry, który przypadł na okres 11.03-10.04.2021, znalazł się użytkownik antracyt_team z 126 punktami na koncie.

Drugie miejsce należy do Szarlotki, użytkownik zdobył 83 punkty, a trzecie do użytkownika Bonga, który ma na koncie 34 punkty.

Laureaci – najlepsi z najlepszych

Kto okazał się najlepszym graczem i kto wie o sławnych łodzianach już wszystko? Ranking najlepszych z najlepszych otwiera Petrus – zajmując trzecie miejsce, zdobył maksymalną ilość punktów w ciągu 12 dni, 15 godzin, 52 minut i 6 sekund.

Na drugim miejscu użytkownik Oklahoma z maksymalną ilością punktów zdobytych w czasie 11 dni, 6 godzin, 59 minut i 22 sekund.

Na pierwszym miejscu - totalny rekordzista, użytkownik o nicku pani_ka, który ukończył grę w 5 godzin, 12 minut i 7 sekund zdobywając maksymalną ilość punktów.

Wszystkim zwycięzcom ogromnie gratulujemy.

W sprawie odbioru nagród ufundowanych przez naszych partnerów : Teatr Lalek ARLEKIN im. Henryka Ryla w Łodzi, Teatr PINOKIO w Łodzi, Dom Literatury w Łodzi, Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego i Księgarnię Ossolineum w Łodzi, skontaktujemy się bezpośrednio z uczestnikami.

Gra powstała w trakcie warsztatów "Gamifikowanie wydarzeń kulturalnych i literatury pięknej na smartfonach – praktyczne sposoby przyciągnięcia do biblioteki młodych mieszkańców" zorganizowanych w ramach projektu Bibliotekarz kompetentny animator życia społeczno-kulturalnego, dofinansowanego kwotą 28 tys. z programu Partnerstwo dla Książki ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Powrót