Piknik rodzinny na Łagiewnickiej

13/09/2021

25 września zapraszamy Was na piknik rodzinny do filii nr 2 przy Łagiewnickiej 118.

Impreza będzie świetną rozrywką dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ostatnią tegoroczną sobotę września. Startujemy w samo południe i planujemy zabawę do godz. 17.00.

Dla najmłodszych przewidziane są animacje, duże bańki mydlane i pokaz szczudlarski. Będzie można pogimnastykować ciało, skacząc na trampolinie lub połączyć wysiłek fizyczny z umysłowym, grając w mega warcaby czy ogromną jengę.
Młodzież i dorośli będą mogli dać upust twórczym pasjom podczas warsztatów malowania toreb płóciennych i tworzenia biżuterii z kolorowych sznurków. Ponadto na wszystkich uczestników czekają zabawy słowne – quizy, zagadki i rebusy.
Zapasy energii potrzebne w zabawie, będzie można uzupełniać zdrowymi przekąskami i napojami.
Piknik zamknie spotkanie z pisarką – Martą Reich, autorką książek: „Każde twoje słowo”, „Sztuki  i sztuczki” i „Morderstwo i cała reszta”. Zostawimy przestrzeń dla Was na interakcję i zadawanie pytań.

Gwarantujemy dobrą atmosferę, podbitą relaksującą muzyką z głośników. Będzie twórczo, relaksująco i ekologicznie! Zapraszamy całe rodziny!

Piknik rodzinny w filii nr 2 przy Łagiewnickiej jest  wydarzeniem organizowanym w ramach projektu „Biblioteka dla każdego”. Zgodnie z ideą projektu pragniemy tworzyć biblioteki otwarte dla każdego, wolne od uprzedzeń, stereotypów i dyskryminacji. Chcemy, żeby każdy mógł się u nas czuć wyśmienicie i bezpiecznie.

-------

Projekt "Biblioteka dla każdego. Łódź, Gdynia, Kraków, Bergen - różne miasta, wspólna idea. Zwiększenie dostępu do kultury – modelowe rozwiązania polskie i norweskie" realizowany jest w ramach Działania 2 Programu Kultura finansowanego z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.