Piknik w Kostce

20/06/2021
26 czerwca w godz. 12:00-17:00 w Bibliotece przy ul. Kostki-Napierskiego 4 odbędzie się PIKNIK RODZINNY. Będzie kolorowo, twórczo i ekologicznie!

Będzie można zagrać w gry plenerowe takie jak mega warcaby czy ogromna jenga i poskakać na trampolinie. Pogimnastykujecie umysł, biorąc udział w quizach a ciało rozruszają różnego rodzaju animacje.

Zabierzcie z domu niepotrzebne słoiki lub szklane butelki. Podzielimy się z Wami naszym know-how, jak tchnąć w nie nowe życie metodą decoupage’u. Zapewnimy różnego rodzaju materiały do upcyklingu, tego co przyniesiecie. Zasadzimy roślinki we własnoręcznie stworzonych doniczkach z plastikowych butelek.
Na spragnionych czekać będzie woda a na głodnych witamin poczęstunek warzywno-owocowy.

Przez cały piknik towarzyszyć Wam będzie dobra muzyka oraz fantastyczna atmosfera. 

Atrakcje piknikowe zamknie spotkanie z pisarzem Adrianem Bednarkiem. Będzie przestrzeń dla Was na interakcję i zadawanie pytań.
Zapraszamy całymi rodzinami!

-----

Piknik rodzinny w Bibliotece Kostka jest pierwszym wydarzeniem dla czytelników, organizowanym w ramach projektu „Biblioteka dla każdego”. Zgodnie z ideą projektu chcemy tworzyć biblioteki otwarte dla każdego, wolne od uprzedzeń, stereotypów i dyskryminacji. Chcemy, żeby każdy mógł się u nas czuć wyśmienicie i bezpiecznie.

----

Projekt "Biblioteka dla każdego. Łódź, Gdynia, Kraków, Bergen - różne miasta, wspólna idea. Zwiększenie dostępu do kultury – modelowe rozwiązania polskie i norweskie" realizowany jest w ramach Działania 2 Programu Kultura finansowanego z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. 
Powrót