Prezenty! Rozdajemy kody Legimi

18/12/2020

Biblioteka Miejska w Łodzi przygotowała świąteczną niespodziankę! Od 16 grudnia czytelnicy będą mogli korzystać z 60 tysięcy e-booków.

Dzięki dostępowi do Legimi będziecie mogli wybierać spośród 60 tysięcy tytułów dostępnych za pośrednictwem platformy, o każdej porze dnia i nocy. Kody możecie odbierać w dowolnej filii - osobiście lub mailowo (jeśli przy zapisie podaliście adres mailowy do korespondencji).

Dostęp do usługi został sfinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa".

Przypominamy, że z usługi mogą korzystać wyłącznie zarejestrowani użytkownicy Biblioteki Miejskiej w Łodzi. Każdy czytelnik może otrzymać jeden kod w miesiącu, który będzie ważny przez 30 dni. Dopiero po wykorzystaniu raz otrzymanego kodu można korzystać z następnego. Kod nie zostanie wydany jeśli konto czytelnicze będzie obciążone zaległościami*.

Jak korzystać z Legimi?

  1. Wejdź na stronę www.legimi.pl/bmwl. Przeczytaj informacje z sekcji „Najczęściej zadawane pytania”.
  2. Wpisz kod otrzymany od BMwŁ.
  3. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi w Google Play (Android) lub z Apple Store (iOS) albo z Microsoft Store (Windows Phone).
  4. Zaloguj się w aplikacji i czytaj!

Lista urządzeń, które obsługują usługę Legimi jest dostępna na stronie www.legimi.pl/bmwl.

W przypadku problemów z funkcjonowaniem usługi zachęcamy do kontaktu z filią Biblioteki Miejskiej w Łodzi.

*Karę za przetrzymanie książek można uregulować, dokonując przelewu na konto Pekao S.A. II O/Łódź 30 1240 3028 1111 0000 2822 1944 (w tytule prosimy dopisać numer lub nazwę filii, w której została naliczona kara).

Powrót