Mecenas łódzkiej kultury 2023

20/09/2023

Gratulujemy Spółdzielni Mieszkaniowej "KAROLEW" otrzymania, z naszej nominacji, wyróżnienia „Mecenas łódzkiej kultury”, przyznanego przez Prezydenta Miasta Łodzi.

Spółdzielnia "KAROLEW", na czele z panią prezes Małgorzatą Czarnecką była naszym partnerem przy realizacji projektu wyremontowania Biblioteki FERMENT.

Dzięki zrozumieniu potrzeb dostępu do kultury lokalnych mieszkańców oraz osobistemu zaangażowaniu pani prezes Małgorzaty Czarneckiej, Spółdzielnia "KAROLEW" dofinansowała w znacznym stopniu remont jednej z większych filii Biblioteki Miejskiej. Dzięki czemu FERMENT zyskał całkowicie zmienione, nowoczesne i przyjazne czytelnikom oblicze.

Podczas wszystkich etapów wielomiesięcznych prac otrzymaliśmy od Spółdzielni duże wsparcie i pełne zaangażowanie. Takich partnerów zawsze byśmy sobie życzyli.

Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy wyróżnienia!