Świętujemy 30-lecie na Motylowej

07/10/2020

Dokładnie 8 października 1990 roku została otwarta biblioteka przy ulicy Motylowej. Z okazji jubileuszu na jej czytelników czekają specjalne atrakcje - konkursy, gry i spotkania.

Wydarzenia z okazji 30-lecia będą organizowane w październiku, listopadzie i grudniu. Jeśli chcecie być na bieżąco, koniecznie zajrzyjcie na facebookowy fanpage Filii przy Motylowej.

W październikowym programie znajdziecie:

• Życzenia dla biblioteki

Czekamy na Was i na Wasze życzenia dla biblioteki, podzielcie się waszymi przemyśleniami, co chcecie kontynuować, co zmienić, a może co nowego zaproponować. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

• Książki z sufitu - 8 października

Kto pierwszy, ten lepszy! Spieszcie się, bo pierwszych dziesięć osób, które w tym dniu odwiedzi bibliotekę, weźmie udział w losowaniu i będzie mogło zdobyć książkę-niespodziankę!

• Urodziny na Radogoszczu - 12 października godz. 12-14

Wypatrujcie nas na osiedlu! W ramach urodzinowej akcji promocyjnej będziemy rozdawać książki w obrębie osiedla Radogoszcz-Zachód.

• Planszówki w plenerze - 16 października godz. 16-18

Jeśli jesteś fanem gier planszowych, to nie mogłeś lepiej trafić! Przyjdź do biblioteki, możesz też przyprowadzić znajomych i zagraj w grę planszową, dla zwycięzców przygotowaliśmy nagrody.

W listopadzie na czytelników filii nr 30 czeka:

• Akcja LUBIĘ TO!

Przyjdź do biblioteki, przeczytaj książkę i wyraź swoją opinię o niej. Na podstawie waszych głosów stworzymy listę polecanych książek dla tej grupy wiekowej. Osoby, które wytypują NUMER 1 otrzymają upominek.

• Nie zwlekaj-biblioteka z gadżetami czeka

Posiadasz FISZKĘ? Przyprowadź osobę towarzyszącą do biblioteki i wygraj. Warunkiem otrzymania upominku jest wypełnienie przez osobę towarzysząca karty zapisu i wypożyczenie książek. |Uwaga! Liczba nagród ograniczona.

•  Domino z trzydziestu książek - 17 listopada w godz. 10-18

Zapraszamy rodziców z dziećmi, aby wspólnie spędzili w bibliotece czas proponujemy nietypowe domino z książek!

• Spotkanie autorskie z Anną Stryjewską - 26 listopada godz. 17

Spotkanie autorskie promujące najnowszą książkę Anny Stryjewskiej „Zośka. Dopóki biło serce.”

• Quiz o bibliotece z nagrodami - 30 listopada w godz. 16-18

Co wiesz o naszej bibliotece? Czy ta wiedza wystarczy, żeby rozwiązać quiz i otrzymać nagrodę? Przyjdź i się przekonaj.