Targi Gier i Książki w Łodzi

21/11/2022

Targi Gier i Książki w Łodzi

Zapraszamy do udziału w Targach Gier i Książki (26-27 listopada w hali EXPO w Łodzi) oraz odwiedzania naszego stoiska.

Podczas targów będą czekać na was liczne warsztaty, spotkania oraz konkursy i my, jako Biblioteka Miejska w Łodzi również zaplanowaliśmy masę atrakcji!

SOBOTA 26.11

1) 10:00 – 14.00 „Twoja wymarzona zakładka” – warsztaty dla dzieci z tworzenia zakładek do książki.

2) Cały dzień: „Poznaj swoją bibliotekę” - quizy, gry, rebusy, memory dotyczące Biblioteki Miejskiej w Łodzi. Dzięki nim będzie można poznać ciekawostki o bibliotece i dowiedzieć się, gdzie znajdują się filie BMwŁ oraz jakie wydarzenia są w nich organizowane.

3) Cały dzień: „Co wiesz o literaturze?” – Na jakiej górze Kordian wygłosił swój monolog? Jak na imię miała sowa Harry’ego Pottera? Czy umiesz wymienić minimum trzech literackich detektywów? Sprawdź swoją wiedzę na temat książek w naszym quizie!

4) Cały dzień: „Przygarnij książkę” – bookcrossing. Książek nie trzeba tylko kupować, lecz można także… wymienić! Zachęcamy do przyniesienia swoich książek, które znajdą nowy dom i wybrać w zamian inne.

5) Cały dzień: „Ręcznie robione zakładki do książek Courage by ASK Jewelry” – możliwość zakupu zakładek z ręcznie zdobionych muszli, ekskluzywnego szkła i minerałów.

6)  „Słoikowe lampiony" – warsztaty od 7 lat.

7) „Karta Świąteczna" – warsztat dla dzieci.

8) „Zamki województwa łódzkiego" wykład, ok. 17.30-18.20, scena A

9) Adam Widerski -  g. 14.30, rozmowa autora z czytelnikami, podpisywanie książki, które też można będzie zakupić.

 

NIEDZIELA 27.11

1) Cały dzień: „Ręcznie robione zakładki do książek Courage by ASK Jewelry” – możliwość zakupu zakładek z ręcznie zdobionych muszli, ekskluzywnego szkła i minerałów.

2) Warsztaty z robienia zakładek do książki 10.00-15.00.

3) Klub Hermiony i Harry’ego, warsztaty pt. „Nie bądź mugolem – quizy, zagadki, malowanie toreb" 12.00-17.00.

Powrót