Uwaga! Konkursy z nagrodami

18/11/2020

Zapraszamy do udziału w konkursach Biblioteki Miejskiej w Łodzi.

Pierwszy z nich, czyli konkurs plastyczny - tradycyjnie już jest skierowany do najmłodszych czytelników. Ich zadaniem będzie przygotowanie zakładki do książki w dowolnej technice.

Regulamin konkursu i Kartę zgłoszeniową znajdziecie poniżej.

Drugi konkurs - tegoroczna nowość - powstał z myślą o nieco starszych dzieciach, uczniach  klas IV-VI. Zadaniem konkursowym jest stworzenie alternatywnego zakończenia ulubionej książki w wybranej formie. Praca konkursowa może być plikiem tekstowym, komiksem, plakatem czy ilustracją wykonaną dowolną techniką.

Regulamin konkursu i Kartę zgłoszeniową znajdziecie poniżej.

Prace konkursowe należy sfotografować (jeśli jest to plik tekstowy należy wysłać go w formie pdf lub word), a zdjęcie przesłać na adres mailowy filia_3@biblioteka.lodz.pl w tytule maila wpisując Konkurs - Alternatywne zakończenie.

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 16 grudnia 2020 roku. Ogłoszenie wyników 18 grudnia 2020 roku!

Regulamin-Konkursu_Alternatywne-zakonczenie.pdf

Zalacznik-nr-1_Alternatywne-zakonczenie.pdf