Weź udział w grze miejskiej!

15/12/2020

W poniedziałek 11 stycznia uruchomiana zostanie gra miejska stworzona przez łódzkich bibliotekarzy we współpracy z Tropicielem - Gdzie oni są? Reporterskie poszukiwania sławnych łodzian.

Możesz wcielić się w postać reportera, który poszukuje ciekawostek na temat sławnych mieszkańców naszego miasta. Wystarczy, że klikniesz w poniższy link:  https://play.geotropiciel.pl/trasa/biblioteki-lodz.

Jeśli na telefonie nie masz jeszcze zainstalowanej aplikacji Tropiciel, link przekieruje Cię do odpowiedniego miejsca, które umożliwi pobranie aplikacji, a po instalacji uruchomi grę. Jeżeli w telefonie masz już zainstalowaną aplikację Tropiciel, nic prostszego - link automatycznie otworzy grę.

Weź udział w grze stworzonej przez naszych bibliotekarzy, sprawdź co wiesz o Łodzi i jej mieszkańcach! Przed Tobą wyzwanie - 21 lokalizacji, jeśli odwiedzisz je szybciej niż inni i prawidłowo wykonasz zadania, które na Ciebie czekają możesz powalczyć o nagrody ufundowane przez naszych partnerów:

Teatr Lalek ARLEKIN im. Henryka Ryla w Łodzi

Teatr PINOKIO w Łodzi

Dom Literatury w Łodzi

Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi

Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego

Księgarnia Ossolineum

Tropiciel, to bezpłatna aplikacja na smartfony, za jej pośrednictwem gra - Gdzie oni są? Reporterskie poszukiwania sławnych łodzian Biblioteki Miejskiej w Łodzi będzie dostępna do 10 kwietnia 2021 roku.

Więcej szczegółów odnośnie udziału i nagród znajdziesz w  regulaminie.

regulamin_Gry_Miejskiej_Gdzie_oni_sa_23.02.2021.pdf

Gra powstała w trakcie warsztatów "Gamifikowanie wydarzeń kulturalnych i literatury pięknej na smartfonach – praktyczne sposoby przyciągnięcia do biblioteki młodych mieszkańców" zorganizowanych w ramach projektu Bibliotekarz kompetentny animator życia społeczno-kulturalnego, dofinansowanego kwotą 28 tys. z programu Partnerstwo dla Książki ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Powrót